چاپ استند کاغذی زعفران با برند شما

آنچه در این مقاله می خوانید...

استند زعفران را از کجا بخریم؟استند های زعفران دارای سه مدل هستند:استندهای زعفران برش دار در سایزهای زیر موجود می باشند:استند زعفران دارای چند سایز است؟آیا استند زعفران فقط برای پاکت زعفران چاپ می شود؟چگونه استند زعفران با برند خودمان چاپ کنیم؟
چاپ استند کاغذی زعفران با برند شما

استند زعفران یا آویز زعفران برای افرادی که در کار پخش زعفران هستند، بسیار کارایی دارد. یکی از مزایای استند زعفران دسته بندی پاکت های زعفران در تعداد خاص برای افرادی که پخش زعفران انجام می دهند می باشد. امروزه به دلیل گستردگی و سودی که زعفران برای افراد پخش کننده زعفران و از همه مهمتر پخش در بسته های استاندارد برای سوپرمارکت ها یا مغازه دار ها ایجاد کرده، استفاده از این نوع استندها زیاد شده است.

در نظر بگیرید در کار پخش زعفران هستند و فرد مغازه دار دوست دارد زعفران ها را همیشه پیش روی مشتریان خود داشته باشد تا حق انتخاب به آن ها بدهد، اگر شما از استند استفاده نکنید، هم فروش مغازه دار و هم فروش خودتان را کم کرده اید.

فروش آویز یا استند زعفران

استند زعفران دارای طرح ها و فرم های متفاوتی است که بستگی به بازاری که شما هدف قرار داده اید، می تواند در تعدادی که روی آن ها نصب می کنید، متفاوت باشد. معمولا این اعداد از 10 شروع شده و تا عدد 30 یا 50 هم می رسد. در ادامه ما کامل در مورد استند زعفران صحبت می کنیم و میگوییم که آیا برای شما هم مورد نیاز هست یا خیر؟

استند زعفران را از کجا بخریم؟

استند های زعفران امروزه به صورت گسترده در فروشگاه ها و سوپرمارکت ها با هدف فروش بیشتر و استفاده راحت تر ساخته می شود که در ادامه می خواهیم جنس استندهایی که ساخته می شود را کامل شرح دهیم.

استند های زعفران دارای سه مدل هستند:

  • استندهای چوبی
  • استند های فلزی
  • استند مقوایی

در این مقاله ما هدفمان استندهای مقوایی زعفران است. استند زعفران به صورت یک طرفه می باشد. بدنه استند از جنس مقوا با گلاسه 300 به بالا ساخته می شود.

استند های زعفران به دو حالت چاپ می شوند:

  1. استند زعفران با طرح ساده
  2. استند زعفران با صورت برش دار

منظور از طرح ساده، این است که شما حق انتخاب دارید که چطور و با چه دیزاینی پاکت ها یا کارت ها را روی آن نصب کنید. در استند با طرح ساده معمولا دست شما در انتخاب بسیار باز است و با استفاده از خلاقیت خود می توانید انواع محصولات زعفران را بر روی آن نصب کنید.

شما در استند ساده می توانید انواع پاکت ها با سایزهای مختلف، انواع کارت های زعفران با سایزهای مختلف و … نصب کنید.

در استندهای برش دار، بر اساس سایز پاکتی که استفاده می کنید، باید سایز مورد نظر استند را انتخاب کنید.

استندهای زعفران برش دار در سایزهای زیر موجود می باشند:

  1. استند زعفران نیم گرم (تعداد 30 عدد پاکت نصب می شود)
  2. استند زعفران یک گرم (تعداد 20 عدد پاکت نصب می شود)
  3. استند زعفران نیم مثقال و یک مثقال (تعداد 20 عدد پاکت نصب می شود)

همانطور که در بالا در داخل پرانتز اشاره شد، بر روی استند زعفران نیم گرم 30 عدد پاکت نصب می شود، بر روی استند زعفران یک گرم، نیم مثقال و یک مثقال 20 عدد پاکت نصب می شوند.

استند زعفران دارای چند سایز است؟

استند زعفران به دو صورت تولید و چاپ می شوند:

  1. استند زعفران با طرح عمومی
  2. استند زعفران با طرح اختصاصی
هر کدام از موارد بالا مزایا و معایبی دارند. مثلا اگر می خواهید کارتان سریعتر و با هزینه کمتر انجام شود، طرح استندهای زعفران به صورت عمومی را به شما پشنهاد می کنیم. نسبت به چاپ اختصاصی از هزینه کمتری برخوردار بوده و حق انتخاب روی تعداد دلخواه را دارید. در استند های عمومی شما سریعتر به درآمد می رسید.

خوشبختانه استندهای زعفران به دو صورت ساده و برش دار موجود هستند که در قسمت قبل کامل به آن اشاره شد.

خرید استند مقوایی زعفران

معایب استندهای عمومی این است که به برندسازی شما کمک نمی کند. یکی دیگر از معایب استندهای عمومی ابعاد استند و همچنین تعداد پاکت زعفرانی که باید روی آن ها نصب کنید، است. اینجا هم دست شما کاملا بسته است و باید از همان طرح های عمومی با ابعاد مشخص و تعداد قابل نصب در تعداد مشخص استفاده کنید.

استند زعفران با طرح اختصاصی دست شما کاملا باز است و هر گونه تغییر در رنگ، ابعاد، تعداد برش ها، ساده یا برش دار بودن و … کاملا دست شماست. یکی از معایب این نوع طرح تیراژ مشخصی است که چاپخانه برای شما تعیین کرده است که باید آن را رعایت کنید. و معایب دیگر آن ممکن است استند شما در سایزهای مختلفی که شما انتخاب میکنید یا تعداد پاکت هایی که روی آن قرار می گیرد، هزینه قالب داشته باشد.

آیا استند زعفران فقط برای پاکت زعفران چاپ می شود؟

استند کارایی های مختلفی دارد. شما می توانید استند را برای هل، برای خشکبارهای دیگر نیز استفاده کنید. اگر طرح اختصاصی باشد برای هر محصولی می توانید چاپ انجام دهید.

چاپ استند کاغذی زعفران با برند شما

امروزه کاسبان برای راحتی کارشان و همچنین اطلاع از موجودی یا فروششان اقدام به چاپ استند برای محصولات گرمی خود می کنند. مثلا کتیرا، هل، مواد غذایی که به صورت گرمی یا مثقالی بسته بندی می شوند، از این دسته هستند.

چگونه استند زعفران با برند خودمان چاپ کنیم؟

اگر قصد چاپ استند با برند خودتان را داشته باشید باید مقرراتی که چاپخانه برای شما تعیین کرده، رعایت کنید. معمولا برای اینکه استند زعفران برای شما و همچنین چاپخانه از لحاظ قیمتی مناسب باشد، در تیراژ خاصی کار چاپ را انجام می دهند.

مثلا در گروه ثمین پک شما حداقل برای هر سایز می توانید 1250 عدد چاپ کنید. که ممکن است این تعداد و رقم آن برای شما سنگین باشد. خوشبختانه با توجه به پیگیری هایی که این گروه انجام داده، توانسته این تعداد را به 500 عدد برای هر سایز برساند.

اگر قصد چاپ استند را دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد قربانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09158655490

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: ثمین پک

email icon ایمیل: jarsaffron.ir@gmail.com

گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید