مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش عمده ظروف بسته بندی زعفران برای شرکت های کوچکظروف بسته بندی زعفران در مشهدچگونه مستقیم از تولید کننده ظروف بسته بندی زعفران خریداری کنیم؟ظروف زعفران صادراتیخرید بسته بندی زعفران در تهرانانواع ظروف بسته بندی زعفرانقیمت ظرف کریستالی زعفرانانواع ظروف کریستالی زعفرانظرف خاتم زعفرانقیمت پاکت بسته بندی زعفرانجعبه زعفرانظرف شیشه ای زعفران
مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران در ایران در نزدیک ترین شهر زیارتی به قطب تولید زعفران، مشهد مقدس است. مشهد مقدس به دلیل اینکه یک شهر پر جمعیت و زیارتی در ایران می باشد همه ی ایرانیان برای مسافرت این شهر را انتخاب می کنند و یکی از سوغات اصلی مشهد زعفران است.

بیشترین خرید و فروش در شهر مشهد انجام می گیرد و این طبیعی است که مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران نیز باید در این شهر قرار داشته باشد زیرا به شدت نیاز می باشد.

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران

فروشندگان برای فروش زعفران به صورت گرمی، مثقالی یا کیلویی نیاز به ظروف زعفرانی دارند که بتوانند علاوه بر زیبایی و بسته بندی های شکیل، بهداشت را نیز رعایت کرده و بتوان زعفران را بدون تغییر در رنگ و عطر آن محافظت نمود.

فروش عمده ظروف بسته بندی زعفران برای شرکت های کوچک

بسیاری از همکاران که شرکت زعفران دارند یا زعفران را در حجم های بالا به فروش می رسانند نیاز به فروشگاهی دارند تا بتوانند نیاز خود را با تعداد عمده بر طرف نمایند. قطعا تعداد کم برای بسته بندی با حجم های زیاد جوابگو نخواهد بود و اینجاست که خرید از مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران نیز نیاز شرکت ها و… را برطرف می کند.

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران

ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد بسیار پر رونق است، زیرا بیشترین داد و ستد زعفران نیز در مشهد انجام می گیرد. بسیاری از همکاران در سراسر کشور نیز نیاز به ظروف بسته بندی زعفران خود را از شهر مشهد به صورت عمده تهیه می کنند. در شهر مشهد انواع ظروف بسته بندی زعفران نیز قابل دسترسی است.

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران

چگونه مستقیم از تولید کننده ظروف بسته بندی زعفران خریداری کنیم؟

فروشندگان بسیاری برای فروش ظروف بسته بندی زعفران نیز در سراسر ایران وجود دارد اما می توان گفت تعداد تولیدکنندگان بسیار کم است و بیشترین تولیدکنندگان ظروف بسته بندی زعفران در شهر مشهد مقدس وجود دارند.

یکی از بهترین و بزرگترین تولیدکننده ظروف بسته بندی زعفران نیز ثمین پک است که هم اکنون در شهر مشهد مقدس مشغول به فعالیت است و تمامی ظروف زعفران را با قیمت عمده پخش می نماید.

ظروف زعفران صادراتی

ظروف زعفران صادراتی باید جز باکیفیت ترین و بهترین ظروف زعفران نیز باشد. زیرا هنگامی که زعفران در درون این ظروف قرار می گیرد و به کشورهای خارج نیز ارسال می شود نشان دهنده ی اعتبار و اصالت ایران است پس ظروف زعفران صادراتی را باید با بهترین قیمت و بهترین کیفیت نیز تهیه نمود.

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران

برای زعفران صادراتی نیز بیشتر از ظروف خاتم و کریستالی استفاده می کنند. برای اینکه جلوه و زیبایی بیشتری به این ظروف ببخشند از پک های کادویی چوبی برای بسته بندی این ظروف استفاده می شود.

خرید بسته بندی زعفران در تهران

بسیاری از مشتریان در تهران به دنبال خرید بسته بندی زعفران نیز هستند اما بهترین تولیدکنندگان و مراکز در شهر مشهد مقدس وجود دارد مشتریانی که در تهران هستند و قصد خرید ظروف بسته بندی زعفران را نیز دارند توصیه می شود با قیمت عمده در کمترین زمان ممکن نیاز خود را از طریق اینترنت از مرکز فروش آن نیز خریداری کرده و درب منزل یا شرکت تحویل بگیرند.

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران

انواع ظروف بسته بندی زعفران

  • ظروف کریستالی زعفران
  • ظروف فلزی خاتم
  • پاکت بسته بندی زعفران
  • جعبه زعفران
  • ظرف شیشه ای زعفران

انواع ظروف بسته بندی زعفران نام برده هر کدام مشتریان خاص خود را دارد و هر کس با توجه به نیاز و سلیقه ی خود هر کدام از ظروف زعفران را انتخاب می کند.

قیمت ظرف کریستالی زعفران

قیمت ظرف کریستالی زعفران به طرح و اندازه آن نیز بستگی دارد. ظروف کریستالی دنیایی از انواع و طرح های مختلف ظروف کریستالی دارد. این ظروف به دلیل زیبایی و شکیل بودن جز پر فروش ترین ظروف بسته بندی زعفران است.

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران

انواع ظروف کریستالی زعفران

  1. قوطی آذین
  2. قوطی الماس
  3. قوطی سی گل
  4. قوطی اطلسی
  5. قوطی پردیس

و…

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران

ظرف خاتم زعفران

ظرف خاتم زعفران جز محبوب ترین ظروف زعفران است که در اندازه های یک گرم تا یک کیلو در بازار یافت می شود. ظرف خاتم زعفران طرح ترمه آن برای صادرات استفاده می شود زیرا طرح ها و نقش و نگارهای آن مورد توجه کشور های خارج قرار گرفته است.طرح های دیگر آن شامل طرح فیروزه ای، سبز رنگ و طرح گل نیز می باشد.

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران

قیمت ظرف خاتم زعفران با توجه به طرح و اندازه آن نیز فرق می کند و همچنین قیمت ارز بر روی قیمت این ظروف تاثیر گذار است.

قیمت پاکت بسته بندی زعفران

پاکت های بسته بندی زعفران دارای انواع مختلفی از طرح ها با تنوع مختلفی از مقوا می باشد.پاکت های بسته بندی را می توان در دو طرح متفاوت اختتصاصی و عمومی نیز چاپ نمود.

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران

تعداد تیراژ برای پاکت با چاپ اختصاصی 1250 عدد برای هر سایز و تعداد تیراژ برای پاکت با چاپ عمومی نیز 50 عدد برای هر سایز می باشد. قیمت پاکت های بسته بندی زعفران با توجه به سایز پاکت و همچنین نوع مقوا نیز فرق می کند. اما می توان گفت قیمت پاکت های بسته بندی زعفران نسبت به سایر ظروف بسته بندی نیز ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

جعبه زعفران

بسیاری از شرکت ها که در امر صادرات مشغول به کار هستند برای صادرات زعفران در وزن های کوچک برای ظروف خاتم و کریستالی ترجیح می دهند برای زیبایی و سامان دهی بهتر نیز آنها را درون جعبه های مقوایی یا جعبه های چوبی نیز قرار دهند.

جعبه های زعفران نیز از آسیب به قوطی زعفران جلوگیری می کند و علاوه بر آن زیبایی ظروف زعفران نیز دوچندان می شود و مشتری را ترغیب به خرید زعفران نیز می کند. خرید جعبه زعفران از مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران با قیمت عمده بدون واسطه می باشد.

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران

جعبه های زعفران دو نوع می باشد چوبی و مقوایی که هزینه جعبه مقوایی از چوبی نیز کمتر است.

ظرف شیشه ای زعفران

ظرف شیشه ای زعفران بسیار زیبا و پر طرفدار است اما این ظروف شیشه ای وارداتی می باشد و این روزها واردات آن به داخل ایران بسیار کم است. از این رو تولیدکنندگان ایرانی تصمیم به تولید ظروف شیشه ای با درب چوب پنبه ای نمودند که در تصویر زیر می توانید نمونه ای از آن را مشاهده نمایید.

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد قربانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09158655490

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: ثمین پک

email icon ایمیل: jarsaffron.ir@gmail.com

گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید