جهت دیدن لیست تمام قیمت ها بر روی دکمه فروشگاه کلیک کنید.

فروشگاه
نتایج در این بخش نمایش داده می شود

قیمت پاکت بسته بندی زعفران

قیمت پاکت بسته بندی زعفران

ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین ظروف بسته بندی زعفران، پاکت های بسته بندی می باشند. این پاکت های مقوایی از همان اول که قانون بسته بندی زعفران الزامی شده بود نیز استفاده می شد.قیمت پاکت بسته بندی نسبت به سایر ظروف زعفران مناسب تر می باشد  به همین دلیل پاکت های بسته بندی زعفران بسیار پر طرفدار می باشد.

فروش پاکت زعفران

پاکت زعفران به دلیل قیمت، بازار فروش آن نیز همیشه گرم می باشد و بسیاری از مشتریان هنوز که هنوز است از این نوع بسته بندی مقوایی استفاده می کنند.

قیمت پاکت بسته بندی زعفران

چاپ پاکت بسته بندی زعفران

پاکت های بسته بندی زعفران دو نوع می باشند. پاکت بسته بندی با چاپ عمومی و پاکت بسته بندی با چاپ اختصاصی.

پاکت با چاپ اختصاصی نیاز به زمان و سفارش مشتری دارد. مشتریان می توانند نام و برند خود را بر روی انواع پاکت های بسته بندی چاپ نمایند و اما ناگفته نماند حداقل تیراژ برای هر سایز ۱۲۵۰ عدد می باشد. با چاپ اختصاصی افرادی که به دنبال شهرت نام و کسب و کارشان هستند زودتر به هدفشان می رسند.

قیمت پاکت بسته بندی زعفران

بزرگ ترین مرکز تولید ظروف زعفران

یکی از بزرگترین مرکز تولید و چاپ پاکت زعفران، ثمین پک می باشد که توسط متخصصان و طراحان انجام می شود.

مشتریان محترم می توانند نام و برند خود را تحویل طراحان داده و آنها طرح مورد نظرشان را طراحی می کنند پس از تایید مشتری به مرحله قالب سازی می رود و در نهایت چاپ می شود.

قیمت پاکت بسته بندی زعفران

الزامات بسته بندی زعفران

مشتریانی که می خواهند زعفران خود را درون پاکت های مقوایی بسته بندی کنند نیاز به یک عدد دستگاه پرس جهت محکم کردن یا پرس کردن سلفون آن دارند. پاکت های بسته بندی نیز دارای سایز های مختلفی می باشد برای وزن کردن زعفران داخل آن نیاز به ترازوهای حساس دیجیتال مخصوص زعفران نیز می باشد.

جعبه زعفران

برای بهتر حمل کردن پاکت های زعفران و اشغال کردن فضای کمتر می توان تعداد مشخصی از پاکت های بسته بندی را درون جعبه بزرگ زعفران قرار داد که به جعبه مادر معروف می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ظروف زعفران شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ظروف زعفران واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام
ایمیل ظروف زعفران ایمیل: saffronbox.ir@gmail.com
Open chat