جهت دیدن لیست تمام قیمت ها بر روی دکمه فروشگاه کلیک کنید.

فروشگاه
نتایج در این بخش نمایش داده می شود

خرید و فروش ظرف ایستاده زعفران

ظرف ایستاده

یکی از تولیدات جدید بسته بندی زعفران، انواع ظرف ایستاده ایستاده در مدل های مختلف است که خرید و فروش آن توسط این سایت انجام می گیرد.
ظروف ایستاده که برای بسته بندی زعفران انجام می گیرد از جنس های پلی کریستال است که جدیدترین تولیدات در این زمینه می باشد.
این ظروف بسیار شفاف هستند و دارای تنوع زیادی در شکل و طرح می باشند که گاهی بصورت ساده و گاهی هم با لبه ها و پایه های طلایی تولید می شوند.
ظرف های ایستاده زعفران با اندازه های بزرگ و کوچک و پایه های بسیار زیبایی طراحی و ساخته می شوند که ظرافت خاصی در تولید آن ها بکار رفته است.

لیست قیمت ظروف بسته بندی زعفراناین نوع بسته بندی مناسب افراد شیک و خوش سلیقه است که دوست دارد زعفرانش بیشتر مورد فروش قرار گیرد، چون بودن زعفران در این نوع ظرف ها باعث جلب توجه مشتری شده و دوست دارد که آن را خریداری کند.
ظرف های ایستاده معمولا بصورت نقلی، کوچک، متوسط و بزرگ در کارخانجات مختلف تولید می شوند و تنوع زیادی در برندهای آن وجود دارد.
فروش انواع ظرف های ایستاده زعفران از مراکز مختلف و این سایت انجام می گیرد که با قیمت های متفاوتی در اختیار مشتری گذاشته می شود.

ظرف ایستاده

انواع ظرف ایستاده زعفران

  • ظرف گوهر
  • قوطی آذین
  • ظرف اطلسی
  • ظرف تاج متوسط
  • قوطی سی گل
  • قوطی وزیری شکل
  • قوطی میلاد نقلی
  • قوطی گوهر لارج
  • قوطی برلیان بزرگ

ظرف ایستاده

فروش فوق العاده ایستاده ظرف زعفران ارزان قیمت

ظرف های زعفران ایستاده در مدل های مختلفی در بازار وجود دارند که فروش آن ها فوق العاده بالاست.
این ظروف از جنس و کیفیت بسیار عالی و درجه یکی برخوردارند و شفاف بودن و طرحی که دارند باعث جذابیت آن ها می شود و همین امر استقبال مشتری را نسبت به آن بیشتر می کند.
بنابراین می توانید از همین سایت به خرید انواع ظرف ایستاده برای بسته بندی زعفران خود بپردازید.

ظرف ایستاده

جدیدترین ظرف ایستاده زعفران

برای بسته بندی زعفران ظرف های زیادی تولید می شود که نمونه های جدیدش بصورت ایستاده است که در برندهای مختلفی تولید می شود.
یکی از شکل های جدید ظرف ایستاده بصورت شکل وزیر در شطرنج است که بسیار زیبا و پرطرفدار می باشد و همچنین با قیمت مناسبی در بین مشتریان به فروش می رسد که آن ها می توانند همین حالا برای سفارش آن اقدام کنند.

خرید ظروف بسته بندی زعفران

خرید ظروف بسته بندی زعفران

عرضه انواع ظرف ایستاده زعفران به بازار

زعفران برای نگهداری و بسته بندی باید در ظرف های مخصوص قرار گیرد تا خاصیت خود را از دست ندهد.
همین امر باعث شده تولید کنندگان هر ساله انواع ظروف را در جنس های چوبی، فلزی، پلی کریستال و … تولید کنند تا مشتریان بتوانند به راحتی این طلای سرخ را در آن ریخته و به فروش برسانند.
این مرکز می تواند متنوع ترین ظروف را با نمونه های جدید که یکی از آن ها قوطی های ایستاده است را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کند.

خرید ظروف بسته بندی زعفران

خرید ظروف بسته بندی زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ظروف زعفران شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ظروف زعفران واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام
ایمیل ظروف زعفران ایمیل: saffronbox.ir@gmail.com
Open chat